En lang række af de førende eksperter indenfor træning, ernæring og livsstil i Danmark har deltaget i Pauls kurser og foredrag, og draget stor nytte af dem.
Paul får altid positiv respons på hans unikke tilgang til sundhed, træning og livsstil.
Du vil ved afslutningen af seminarene have masser af nye og praktiske redskaber, som du kan benytte selv og med dine klienter.
Paul vil på energisk og holistisk måde, afsløre nogle af hemmelighederne blandt andet til Sportsernæring, der vil foregå om lørdagen og kan bestilles, ved at klikke her: http://www.alun.dk/shop/paul-chek-sports-performance.html
Desuden vil han afdække, hvordan du kan blive sund NU, med de sidste 4 læger, som du nogensinde får behov for. Seminaret foregår på søndag og kan bestilles her: http://www.alun.dk/shop/paul-chek-last-4-doctors.html
Seminarerne foregår i denne weekend hos:
Alun Biggart
Hestetangsvej 58
3520 Farum
P.S. Medbring nogle venner, familie eller klienter. Jeg forsikrer dig, at Paul er det hele værd ELLERS vil vi som altid give dig dine penge retur. JA en 100 % pengene retur garanti!
P.P.S. Desuden sparer du 500 kroner i forhold til normalprisen, hvis du bestiller nu!



